ECHOMAP PLUS 42CV Kajalood

Tootekood: 010-01884-01
Ei ole laos
On saadaval
0,00
479,00
+
Sisaldab karbis:
ECHOMAP Plus 42cv with transducer GT20-TM Power/data cable 4-pin sounder to 8-pin transducer adapter cable Tilt/swivel mount with quick release cradle Documentation

Kirjeldus

Naudi kalapüüki

 • 4-tolline nuppudega juhitav ekraan
 • Merekaartide tugi - sõida uutes vetes nagu vana tegija
 • 1 microSD kaardipesa
 • 5 Hz GPS vastuvõtja uuendab asukoha andmeid 5 korda sekundis
 • Kuvab mootori ja laeva süsteemide näite  NMEA 2000 kaudu.

Lihtsalt paigaldatav echoMAP CHIRP 42cv tuleb komplektis koos lainurk CHIRP ahterpeegli anduriga, mis koos eelsalvestatud Quickdraw Contours kaardistamisprogrammiga võimaldab hetkega luua oma HD kaarte 30 cm isobaatidega.
Seadme saab kinnitada armatuurile kaasasoleva kronsteinga või sisse lõigata. Ekraani eemaldamisel jäävad kõik juhtmed kronsteini nii, et tagasipanemisel lähevad kõik pistikud ise paika.

GARMIN CHIRP EELISED

echoMap CHIRP 42cv sisseehitatud CHIRP sonar tehnoloogia on nüüdsest kõigile kättesaadav ja enamusele kalastajatele taskukohane. CHIRP tagab üliselge  ja kõrge lahutusega pildi veealustest objektidest. Samuti on tal sonari salvestus valmidus, mis salvestab nii sügavuse kui ka kaardinäidud. Salvestusi saab vaadata HomePort™ programmis. Andmeid saab jagada sobivate seadmete vahel, kasutades andme kaablit.

TERAVAIMA PILDIGA SKANEERIV SONAR

Garmin CHIRP ClearVü skaneeriv sonar annab foto kvaliteediga pildi kuni 700 meetri sügavusel. Suudad selgelt eristada veealuseid konstruktsioone, objekte ja muidugi kalu. Traditsiooniline Garmin HD-ID™ sonar ja ClearVü skaneeriv sonar on paigaldatud ühte anduri kesta. HD-ID ühtib Minn Kota® ja MotorGuide® trollingu mootoritesse integreeritud anduritega.

OMA HD KAARTIDE LOOMINE

Quickdraw Contours on mugav vabavara mis on juba sinu echoMAP CHIRP 42dv paigaldatud. Programm loob ekraanil sinu isikliku HD kalastuskaardi 30 cm isobaatidega (sügavuse konuurid). Säilita andmed endale või jaga sõpradele ja teistele Garmini kasutajatele. Mingeid erilisi oskusi ja teadmisi pole vaja lihtsalt sõida ja püüa kala kui Quickdraw Contours koostab kaarte. Ei ole mingit ootamist ja andmete edastamist kaarditootjatele toode on koheselt olemas ja kasutamisvalmis. Kasuta koos suvalise Garmin Panoptix™, HD-ID sonar, CHIRP, ClearVü  või NMEA 2000 ühilduva -anduriga. Kui pardal on rohkem sonareid valib Quickdraw Contours automaatselt seadme parima tulemi loomiseks ja esitamiseks.

SUUNA JA ASUKOHA UUENDAMINE 5 KORDA SEKUNDIS

Kiire ja tundlik 5 Hz GPS/GLONASS vastuvõtja värskendab asukoha ja suuna andmeid 5 korda sekundis.See tagab sujuva kursori (sinu paadi kujutis) liikumise ekraanil. Nii saad kiirelt ja täpselt määrata ja navigeerida kuni 5000 salvestatud kasutaja punktini.

PARANDATUD AUTOMAATNE MARSRUUTIMINE

Sisesta sihtpunkt ja patenteeritud Garmin Auto Guidance tehnoloogial loodud programm otsib kiireima ja turvalise teekonna. Teekond kuvatakse selge ereda joonega mis võimaldab ka endal veenduda teekonna ohutuses.
See võimaldab salvestatud teekonnale lisada punkte (peatused, orientiirid) vaadelda/uurida teekonnaga piirnevaid ohtlike objekte. Kui alusel on süsteemi ühendatud autopiloot, juhib seade paati mööda etteantud teekonda. Lisaks näitab programm saabumisaega suvaliselt valitud punkti (oluline liiklemisel nt. avanevate sildadega piirkonnas). Salvesta oma põnev teekond BlueChart g2 Vision andmetega SD kaardile.

GPX PUNKTIDE ÜLEKANDMINE

Kui sul on punkte, jälgi või teekondi muude tootjate või Garmini käsiseadmes,siis nüüd saad need ülekanda oma uude Garmini plotterissee kasutades standardset GPX formaati. GPX on kasutajasõbralik avatud formaat GPS andmevahetuseks erinevate platvormide ja rakenduste vahel. 

 

New Charts Guarantee  

 

 

 

!#171998%%alt%%#!

SELGED SKANNEERIVA SONARI PILDID

Garmini CHIRP ClearVü skanneeriv sonar pakub fotopildiga võrreldavaid allvee kuvasid kus on selgelt näha pohjastruktuur, objektid ja kalad.

 

!#172000%%alt%%#!"
 
 
 
 
!#172001%%alt%%#!

OMA ENDA KAARTIDE LOOMINE QUICKDRAW COUNTURS RAKENDUSEGA

Quickdraw Contours on mugav vabavara mis on juba sinu seadmess echoMAP Plus 42cv paigaldatud. Programm loob ekraanil sinu isikliku kalastuskaardi 30 cm isobaatidega (samasügavuse jooned). Säilita andmed endale või jaga  Quickdraw Community on Garmin Connect™ sõpradele ja teistele Garmini kasutajatele. Mingeid erilisi oskusi ja teadmisi pole vaja, lihtsalt sõida ja püüa kala samal ajal kui Quickdraw Contours koostab kaarte. Ei ole mingit ootamist ja andmete edastamist kaarditootjatele,oma kaart on koheselt olemas ja kasutamisvalmis. Kasuta koos suvalise Garmin Panoptix™, HD-ID sonar, CHIRP, ClearVü  või NMEA 2000 anduriga. Kui pardal on rohkem sonareid valib Quickdraw Contours automaatselt seadme parima tulemi loomiseks ja esitamiseks.

 

                                           !#172002%%alt%%#!

KASUTA PARIMAID MEREKAARTE

microSD™ kaardi pesa võimaldab kasutada juurdehangitud BlueChart®g2 või BlueChart® g2 Vision® kaarte. Vision® kaartide kasutamine võimaldab automaatse teekonna loomise, arvestades paadi parameetreid, sina pead ainult määrama sihtkoha, ülejäänu teeb tehnika. 

 

!#172004%%alt%%#!

VÕTA ECHOMAP KAASA

Kui lahkud paadist,saad oma seadme kiirelt ja turvaliselt kaasa võtta, eemaldades ta ühe liigutusega kronsteinist. Samuti saad selle ka tagasi panna, kuna kõik juhtmed jäävad oma kohale.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 10.2 x 20.4 x 0.4 cm
Ekraani mõõtmed, KxL cm

5.4 x 9.5; 10.5 diagonaal

Ekraani resolutsioon, WxH 480 x 272 pixlit
Ekraani tüüp WQVGA 
Kaal 0.7 kg
Veekindlus

IPX7

Antenn Sisemine (väline müüakse eraldi)
NMEA 2000®  Jah
NMEA 0183  Jah
Tarvitatav võimsus

5W (9V-18V)

Kinnitusvõimalused Kronstein või tasapinnaline
Garmin Marine Network™

Ei

Mälu ja kaardid

Eelsalvestatud kaardid

Ei

Mälukaart

1 microSD™kaart

teekonnapunkte

5000

Teekondi 100
Logi 50000 punkti; 50 jäljelogi

Plotteri võimalused

 Garmin Sonar ühilduvus Jah
 AIS tugi Jah
 DSC (displays position data from DSC-capable VHF radio) Jah
 Hoovuste/mõõnade tabel Jah
BlueChart® Mobile 

Ei

Sonari andmed

Dual-frequency (50/200 kHz)  Jah
Dual-beam (77/200 kHz)   Jah
Sagedused

CHIRP (low, mid, high)

Traditsiooniline: 50/77/83/200 kHz

ClearVü: 260/455/800 kHz

Saatmisvõimsus 500 W (RMS) / 4,000 W (peak to peak)
CHIRP sonar Jah
ClearVü™ Jah
SideVü™

Ei

Maksimaalne sügavus

700 m @ 77 kHz, magedas vees

335 m @ 77 kHz, soolases vees

(sõltub põhja iseloomust ja vee tihedusest)

Bottom lock (shows return from the bottom up) Jah
Vee temperaturi näit ja salvestamine  Jah
Sonari salvestamine Jah
Sonari pildi kerimine Jah

 

Kalastuse võimalused

Ekraani jagamine Jah
Ultrascroll® (skanneerimine suurel kiirusel) Jah
Fish Symbol ID (kala sümbol) Jah
AutoGain Technology (automaatne signaali võimendamine) Jah
Adjustable depth line (määrab objektide sügavuse) Jah
A-scope (reaalajas kala näitamine kui ta läbib kaja ala) Jah
Vee temperatuuri näit Jah

Lisaks

 
 • Kinnitus
 • Sisemine GPS
 • Punktide märkimine
 • Tegelik kurss (COG)
 •  

 

Ühenduvus

Anduri pistik (4 pinni) 4
NMEA 0183 input port

1

NMEA 0183 output port

1

Video sisend Ei
Video väljund Ei
Juhtmevaba side

Ei

Omadused
 • Sisaldab karbis:
  ECHOMAP Plus 42cv with transducer GT20-TM Power/data cable 4-pin sounder to 8-pin transducer adapter cable Tilt/swivel mount with quick release cradle Documentation
Leasing
☎ Tagasiside