Elektriline pump/ Sisseehitatud 4000 mAh akuga

Tootekood: HT-790B
Ei ole laos
On saadaval
175,00
150,00
-14.29 %
+
Kirjeldus

Kõrgsurve elektriline õhupump HT-790B on mõeldud täispuhutavate paatide, sealhulgas õhuteki põrandaga paatide, SUP-laudade, süstade, RIB-ide ja muude täispuhutavate toodete täispuhumiseks. Pumbal on sisseehitatud 4000 mAh aku, mis võimaldab seda kasutada siis, kui puudub juurdepääs elektriallikale.

Võimas, programmeeritav, intelligentne kaasaskantav elektriline kaheastmeline õhupump täispuhutavate paatide täispuhumiseks, sealhulgas õhuteki põrandaga paadid, SUP-lauad, süstad, RIB-id ja muud täispuhutavad tooted.

Saate määrata vajaliku rõhu ja lõõgastuda rahulikult, pump pumpab automaatselt soovitud rõhuni ja lülitub seejärel automaatselt välja.

Pumbal on kaks pumpamisetappi, “kiire” (turboventilaator) 350 l/min ja “kõrgsurve” (kompressor) 70 l/min, samuti on sellel automaatne väljalülitusfunktsioon, kui seatud rõhk saavutatakse. Maksimaalne rõhu seadistus 20 psi.

HT-790B omadused:
Valmistatud kvaliteetsest ABS-ist ja PA-st
Sisseehitatud 4000 mAh aku
On rõhuregulaator
Seiskub automaatselt pärast valitud rõhu saavutamist
Mugavalt ühendatav sõiduki alalisvoolu 12 V pistikupesaga (sigaretisüütaja)
Automaatne kaheastmeline pump täitub esimesel etapil kiiresti, seejärel lülitub automaatselt teisele astmele, et pumbata valitud rõhuni
Tagurpidi imemisrežiim, mis võimaldab teil paadist kogu õhu välja pumbata, lihtsustades oluliselt selle kokkupanekut
Sisseehitatud liivafilter
Sellel on voolik ja 6 kinnitust erinevate ventiilide jaoks
Kompaktne disain käepidemega hõlpsaks kandmiseks ja transportimiseks

Leasing
☎ Tagasiside